Світлодіодні лампи — популярні джерела світла

Світлодіодні лампи - популярні джерела світла

 

Ви все ще сумніваєтеся, купувати світлодіодні лампи чи ні? Подивіться навколо. Зайдіть в супермаркет. Вітрини висвітлюють «економки» з направленим променем світла, під стелею дюралайт, яскрава стрічка привертає увагу до товарів. Придивіться до висвітлення нічного міста. Рекламні вивіски, ліхтарі, світло в віконцях — всюди світлодіодні прилади.

На стоянках, будівельних майданчиках стоять на варті порядку сучасні прожектори. Повз проїжджають машини — фари, габарити, денні ходові вогні теж виконані з цих же виробів. Тисячі людей зробили свій вибір, приєднуйтесь і ви.

Світлодіодна лампа в будинку — економія сімейних грошей

Ще недавно ми обмірковували, де і яку лампочку розжарювання встановити в квартирі, щоб не переплачувати за використану електроенергію. Чи достатньо для ванної 25Вт? У центральній кімнаті 60Вт цього не мало? Прийшов час скористатися легальної економією — купити світлодіодні лампи.

У чому переваги цієї продукції?

Те, що потрібно всім — це скорочення споживаної електроенергії, а, значить, зменшення платежів енергопостачальним компаніям. Світлодіодна в 10 разів економніше, ніж лампа розжарювання. Тепер в кімнату ви зможете поставити прилади, що дають освітлення еквівалентну не 60Вт, а 100Вт, а рахунки до сплати будуть набагато менше.

Діодні технології — це абсолютне новий спосіб отримання світла.

Основним параметром високої яскравості перестає бути одиниця потужності — Вт. За якість освітлення відповідає величина світлового потоку, що вимірюється в люменах. Для порівняння, щоб видати світло в 900 лм лампа розжарювання споживе 75Вт, а світлодіодна тільки 15Вт.

Питання продавця: «Яка потрібна колірна температура?», може поставити вас в глухий кут. Цей показник вимірюється в градусах Кельвіна, пропонуються величини 2200К, 4000К. Не знаєш, куди бігти: в інший магазин або за підручником фізики. Однак роз’яснення дуже просте. Необхідно вибрати тип світіння. Щоб покупець не витрачав нерви, виробник ввів зрозумілі формулювання.

Пропонується три стандартні варіанти:

  1. теплий білий
  2. білий
  3. холодний білий

Як зорієнтуватися? Тепле, неяскраве освітлення добре для спальні, зони відпочинку. «Білий» дуже близький до денного світла, такі прилади можна встановити всюди. А «холодний білий» призначений для зон, де є копітка робота, і потрібна підвищена увага.

Лампи світлодіодні: великий вибір за доступними цінами

Хороший продавець задасть вам ще 2 питання: «Який необхідний кут світіння», «Який потрібен цоколь»? Лампи світлодіодні мають певний кут світлового конуса, наприклад, він може бути 30о або 120о — це одна з переваг, хоча інші вважають недоліком. Вузьконаправлене світіння добре для акцентного виділення елементу інтер’єру, широкий кут потрібен для загального освітлення приміщення.

Цоколь — підстава, яке вкручується в освітлювальний прилад. Тому перед покупкою обов’язково переконайтеся, що ви купуєте потрібний розмір. Світлодіодні лампи випускаються в широкому асортименті і розрізняються також і за габаритами. Тому переконайтеся, що нова лампочка поміститься в старому освітлювальному приладі.

Радимо все покупки робити в інтернет-магазині LEDSTORM — у професіоналів своєї справи.