Шугаринг — альтернатива воска

шугаринг

 

Шугарінг також називають перської або східної депіляцією. Це одна з древніх косметологічних процедур, її батьківщиною є Стародавній Єгипет і Персія. У цих країнах кожна жінка, яка щойно вийшла заміж, повинна стежити за собою і проводити цю процедуру кожен місяць.

Винахід цукрової депіляції приписують цариці Клеопатри, яка славилася своєю ніжною і шовковистою шкірою. Дуже швидко шугарінг (від англ. Sugar — «цукор») поширився на інші країни, де до сих пір жінки воліють цей древній спосіб депіляції всім сучасним салонним пропозицій. На думку косметологів, цукрова депіляція — прекрасна альтернатива гарячого і холодного воску, що важливо, вона менш болюча.

Про шугарінг розповідає косметолог О.Тукачова

Шугарінг — це альтернатива воску, стверджують косметологи. У багатьох жінок на віск алергія, і після воскової депіляції шкіра червоніє і покривається пухирцями — ефект проходить лише через кілька днів. Більшість жінок після депіляції воском скаржаться на подразнення і використовують спеціальні креми для боротьби з ним.

Шугарінг — епіляція з використанням цукрової пасти, походить від англійського слова sugar — цукор. Витоки виникнення даного виду епіляції лежати глибоко в давнину, вважається, що основоположником такого виду видалення волосся була Нефертіті. Якщо вірити старим доданнях, рабині наносили на все тіло цариці липку масу і потім видаляли її разом з небажаними волосками.

Так само Шугарінг користувався великою популярністю в Стародавній Персії, звідки і отримав свою другу назву «перська епіляція». Варто зауважити, що для древніх мешканок Персії мати якусь рослинність на тілі було порівняй ганьби. У наші дні в східних країнах процедура шугаринга обов’язкове для дівчат, яким належить вийти заміж.

Після жодного століття істотно складу пасти і принцип її дії не змінився. Це все той же цукор і вода, тільки світові виробники засобів для шугаринга додають в пасту живильні і зволожуючі речовини, що б досягнутий результат зберігався по закінченню якомога більшої кількості часу. І звичайно вся продукція перевіряється ретельно дерматологічних контролем.

Без сумніву найкращі фахівці з цукрової депіляції в арабських країнах, тому подорожуючи по Тунісу або Єгипту не пропустіть можливість скористатися цією послугою в місцевих спа центрах.

Головним достоїнством проведення шугаринга є його безболісність і відсутність подразнень на оброблюваній ділянці шкіри, чого неможливо домогтися від епіляції воском. Цукрова паста ідеально підійде власницям чутливої ​​шкіри, схильної до подразнень.